Pożyczki

Potrzebujesz wsparcia w finansowaniu inwestycji, bieżącej działalności, podnoszenia kwalifikacji rozwoju firmy – pomożemy Ci znaleźć odpowiednie źródło zwrotnego finansowania w atrakcyjnej formie i z niskim oprocentowaniem.

  • Specjalizujemy się w preferencyjnych pożyczkach na realizację przedsięwzięć inwestycyjnych o niskich (2-3% RRSO) stopach oprocentowania, z minimalnymi opłatami manipulacyjnymi. Dzięki posiadanej wiedzy i kontaktom w wielu regionach kraju możemy dopasować produkt do Twojej potrzeby i pomóc w opracowaniu dokumentów.
  • W Naszej ofercie pożyczki z Regionalnych Funduszy Pożyczkowych, Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz nowe rozdanie w ramach inicjatywy JEREMIE z funduszy europejskich na l . 2014 - 2020.
  • Opracowujemy kompleksowo dokumentację niezbędną do ubiegania się o pożyczki. W ramach pożyczek mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa mogą ubiegać się o niskooprocentowane pożyczki na realizację inwestycji (projektu). Chcemy wspomóc przede wszystkim tym firmom, których instytucje finansowe (banki) nie są w stanie finansować lub wymagają od nich spełnienia dodatkowych trudnych warunków.
  • Chcesz poznać szczegóły oferty w tym zakresie lub omówić z konsultantem kwestię możliwych źródeł finansowania zwrotnego umów się z konsultantem lub prześlij nam zapytanie drogą mailową.

Jeżeli potrzebujesz spotkania lub skonsultowania problemu z naszymi zespołami doradców , prosimy o telefon pod nr +48 506 163 042