Kursy i szkolenia

Szanowni Państwo

Zapraszamy państwa do skorzystania z naszej oferty dotyczącej kursów i szkoleń.

  • Chcemy aby nasze kursy i szkolenia były jak najbardziej dopasowane do państwa oczekiwań  możliwości organizacyjnych i finansowych. Proponowane kursy w obszarach naszego zainteresowania prowadzić będziemy zarówno cyklicznie jak i w odpowiedzi na zgłaszane przez Państwa zapotrzebowanie.
  • Podczas kursów i szkoleń szczególny nacisk kładziemy na praktyczne aspekty wyszkolenia pod okiem doświadczonych trenerów. Oferujemy szeroki wybór specjalistycznych szkoleń i kursów dotyczących tematyki szeroko rozumianego rolnictwa, ekologii, ekoenergetyki, technologii a także informatyki czy badań i rozwoju, które są znakomitym uzupełnieniem wiedzy i umiejętności.
  • Sprawdzone rozwiązania w zakresie organizacji kursów i szkoleń oraz dynamiczne kształtowanie propozycji tematów szkoleń w zależności od Państwa zapotrzebowania oraz szerokie zastosowanie nowoczesnych technik szkoleniowych pozwolą efektywnie wykorzystać poświęcony na Nasze kursy i szkolenia czas.
  • Zdobyta wiedza i informacje poparta odpowiednimi materiałami oraz certyfikaty i zaświadczenia pozwolą również wzmocnić Państwa pozycję na rynku pracy.
  • Naszą specjalnością są szkolenia dostosowane do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów, w odpowiedzi na konkretne potrzeby zwracających się do nas osób i firm. Chętnie przygotujemy program kursu odpowiadający Państwa potrzebom szkoleniowym. Zakres kształcenia, czas trwania, liczba uczestników ustalana zostanie bezpośrednio z potencjalnymi uczestnikami i pracodawcami, a ceny są negocjowane i zależą od rodzaju kursu czy szkolenia.

Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie związane z kursami i szkoleniami.

Jeżeli potrzebujesz spotkania lub skonsultowania problemu z naszymi zespołami doradców , prosimy o telefon pod nr +48 506 163 042

Zapraszamy do współpracy.